PROCTEN- krém na hemoroidy

379  s DPH

Unikání novinka s aktivními „Ozonidy“.  Velmi rychlé hojí hemoroidy, záněty sliznice konečníku, anální fisury a ulcerózní proktokolitidy. Účinně snižuje zánět, svědění, pálení, zarudnutí a otok.

Tuba 40 ml

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

 

 K dostání i v LÉKÁRNÁCH  
Kategorie:

Popis

PROCTEN krém na hemoroidy je jedním z nejúčinnějších zdravotnických přípravků pro rychlé hojení hemoroidů a zánětů konečníku. Účinně snižuje zánět, svědění, pálení a zarudnutí. Ulevuje od bolesti.

Obsahuje patentovanou složku OZOILE, která je unikátní kombinací lokálního ozónu a extra panenského olivového oleje.

INDIKACE

Vhodný při potížích způsobených hemoroidy, zánětu sliznice konečníku, análních fisur, ulcerujících proktokolitid.  Působí protizánětlivě, snižuje zarudnutí, svědění, pálení a otok. Má ochranné a lubrikační působení. Obnovuje postiženou a poničenou tkáň. Výrazně stimuluje tkáňovou regeneraci a epitelizaci.

JAK POUŽÍVAT

Důkladně umyjte postižení místo vodou nebo nejlépe přípravkem IDROZOIL – roztokem na mytí a čištění, zředěným s vodou a osušte. (ukázka aplikace IDROZOIL)

  • Zánět sliznice konečníku:  upevněte na tubu rektální aplikátor a aplikujte na postiženou plochu večer, ráno a po každém vyprázdnění, dokud nedojde ke zlepšení.
  • Hemoroidy a ragády: aplikujte přípravek přímo na postiženou plochu. Doba trvání léčby závisí na rychlosti zmírnění či vymizení potíží.

INSTRUKCE

Neužívejte vnitřně a uchovávejte mimo dosah dětí. Nejsou známy žádné případy vedlejších či alergických účinků. Pokud by nastaly, přerušte používání přípravku a obraťte se na svého lékaře. Před použitím si dobře umyjte ruce. Po použití pečlivě uzavřete. Skladujte v suchu, mimo dosah tepelného a slunečního záření. Datum expirace se vztahuje pouze k nepoškozenému přípravku. Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců po prvním otevření.

100 % PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

  • OzoilE® (stabilní Ozonidy s vitamínem E acetátem)
  • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Olej z listů čajovníku) – působí proti plísním. Zvyšuje protizánětlivý efekt bio-peroxidů.
  • Sůl kyseliny hyaluronové – vysoká viskoelasticita kyseliny hyaluronové přispívá k ochraně sliznice konečníku. Je velmi účinná při obnově tkáně a její regeneraci.
  • Arginin – snižuje klidový anální tlak a stimuluje regeneraci tkání.
  • Extrakt z listů černého rybízu – posiluje žíly – má flebotonický a vazoprotektivní účinek. Je definován jako „přirozený kortizon“ a má protizánětlivý účinek.
  • Včelí vosk– má regenerační a protizánětlivé vlastnosti. Vytváří na sliznici film, který udržuje vlhkost. Vytváří ochrannou bariéru a urychluje obnovu tkáně.

CO JE OZOILE®?

 

OZOILE® je 100% přírodní alternativa vůči lékům a steroidům na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, bolesti, svědění. Působí proti bakteriím, virům a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků. 

OZOILE®  patentovaná biologická látka, která aktivuje růstové mechanismy pro opravu a obnovu tkáně. Působí proti hypoxii a probíhajícím degenerativním procesům.

OZOILE® je unikátní kombinace lokálního ozónu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná vitamínem E acetátem.

OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleje působí protizánětlivě a rychle zmírňují bolest. BIO-PEROXIDY z lokálního Ozonu dopravují kyslík na postižená místa a napomáhají tak rychlé obnově poškozené funkce. VITAMÍN E zvyšuje protizánětlivý účinek Ozonidů.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “PROCTEN- krém na hemoroidy”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *