Sleva!

VULVOVAGI + IDROZOIL

(Recenze: 1)

684  615  s DPH

CO BALÍČEK OBSAHUJE:

 • VULVOVAGI sprej na vaginální záněty 20 ml
 • IDROZOIL roztok na mytí a ošetření pokožky 150 ml

Kombinace VULVOVAGI a IDROZOIL je ideální pro kompletní ošetření při potížích v oblasti ženských genitálií.

Roztok IDROZOIL zajišťuje správnou hygienu v postižené oblasti a zmírňuje podráždění. VULVOVAGI sprej efektivně léčí vaginální potíže jako jsou záněty, výtoky, bakteriální, virové a zánětlivé vaginózy a vaginitidy. 
 

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

 

Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč

 

Zboží je skladem

Kategorie:

Popis

VULVOVAGI sprej na vaginální záněty

VULVOVAGI je vysoce účinný 100% přírodní zdravotnický přípravek. Pro léčbu a prevenci vaginálních potíží, bakteriálních, virových a zánětlivých vaginóz a vaginitid.

Účinná a přírodní alternativa k různým lokálním antimikrobiálním a protizánětlivým lékům a přípravkům. Je praktický a snadno použitelný. Obsahuje patentovanou složku OzoilE, která je unikátní patentovanou kombinací lokálního ozónu a vysoce kvalitního olivového oleje. Mohou ho používat dívky, dospělé i těhotné ženy.

VULVOVAGI je určený na:

 • Záněty a infekce (bakteriální, virové, kvasinkové)
 • Zarudnutí, svědění a pálení
 • Vaginální suchost
 • Abnormální sekreci
 • Fyziologických změnách zapříčiněných hypoxií (nedostatkem kyslíku)

 

Zjistit více o VULVOVAGI


 

IDROZOIL roztok na mytí a ošetření pokožky

IDROZOIL roztok je vysoce účinný zdravotnický přípravek pro každodenní hygienu, mytí a čištění suché, podrážděné, zanícené a svědivé kůže, sliznice a pokožky hlavy, které mohou být osídlené mikroorganismy. Určeno i pro alergiky a osoby s atopickým ekzémem, lupénkou či dermatitidou.
Obsahuje patentovanou složku OzoilE, která je unikátní kombinací lokálního ozónu a extra panenského olivového oleje.

IDROZOIL je určený:

Pro každodenní hygienu a čištění suché, podrážděné, zanícené a svědivé kůže, sliznice a pokožky hlavy, které mohou být osídlené mikroorganismy. Určeno i pro alergiky a osoby s atopickým ekzémem, lupénkou či dermatitidou.
Pro čištění anální oblasti v případě zánětu sliznice konečníku, hemoroidů, ragád, proktitid a po chirurgických zákrocích. Zvláště vhodné při potřebě častého mytí pokožky během dne (např. sportovní či pracovní aktivity). Užívání je indikováno i během těhotenství, po porodu a během menstruačního cyklu.
Vhodné také na ošetření a mytí kůže, která je v kontaktu s ortopedickými implantáty, ortézami, sádrovými dlahami. Ideální pro hojení a péči o kůži a sliznice u pacientů upoutaných na lůžko.

 • Kůže a pokožka hlavy: zánětlivé a svědivé stavy, vysoká citlivost kůže, abnormální suchost (xeróza), dermatóza, lupy, alergická, dráždivá a seboroická dermatitida, ekzémy
 • Hygiena: uklidňující účinek proti zarudnutí. svědění a pálení
 • Kojenci a děti: atopická a alergická dermatitida, krusty na hlavě, zánětlivé, dráždivé a svědivé stavy na kůži se zarudnutím.
 • Senioři: zánět, svědění, suchá, podrážděná, průsvitná kůže, alergická, dráždivá, seboroická dermatitida

Zjistit více o IDROZOIL

1 recenze VULVOVAGI + IDROZOIL

 1. Michala Vikaňová – Horšovský Týn

  S produkty od vás jsem mile překvapená a spokojená 🙂

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *