VULVOVAGI- sprej na vaginální záněty

(Hodnocení: 4)

395  s DPH

 

Unikátní, vysoce účinný sprej na bázi “Ozonidů”. Určen pro léčbu a prevenci vaginálních zánětů a infekcí. Obnovuje správné fyziologické funkce vaginy-vulvy. Normalizuje vaginální ekosystém. Balení 20 ml.

 

URČEN PŘI POTÍŽÍCH

 • záněty a infekce (bakteriální, virové, kvasinkové)
 • výtok, svědění, pálení
 • vaginální suchost

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

 • OzoilE® (patent. složka – stabilní Ozonidy s vitamínem E)
 • Kyselina Glycyrrhetinová (extrakt z kořene Lékořice) – má výrazný účinek proti svědění. Zvláčňuje sliznici vaginy- vulvy.
 • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (olej z listů Čajovníku) – působí proti plísním. Zvyšuje protizánětlivý efekt bio-peroxidů.
 • neobsahuje konzervanty ani stabilizátory

Zboží je skladem

Kategorie:

Popis

VULVOVAGI je vysoce účinný 100% přírodní zdravotnický přípravek. Pro léčbu a prevenci vaginálních potíží, vaginální suchosti, bakteriálních, virových a zánětlivých vaginóz a vaginitid .

Účinná a přírodní alternativa k různým lokálním antimikrobiálním a protizánětlivým lékům a přípravkům. Je praktický a snadno použitelný.

VULVOVAGI Obsahuje patentovanou složku OzoilE®, která je unikátní patentovanou kombinací lokálního ozónu a vysoce kvalitního olivového oleje.

Brožura VULVOVAGI

KOMU JE URČEN

VULVOVAGI® mohou používat dívky, dospělé i těhotné ženy.

 

JAK VULVOVAGI PŮSOBÍ

 • ničí bakterie, viry a plísně (kvasinky)
 • protizánětlivě a protisvědivě
 • regeneračně, podporuje tvorbu nové tkáně

 

INDIKACE

Při zánětu, infekci, zarudnutí, svědění, pálení, vaginální suchosti, abnormální sekreci a fyziologických změnách zapříčiněných hypoxií (nedostatkem kyslíku).

 

JAK POUŽÍVAT

V akutním období aplikujte přípravek alespoň dvakrát denně (ráno a večer) 2-3 vstřiky po sobě, až do úplného vymizení příznaků. V udržovací fázi aplikujte jednou denně (nejlépe večer) po dobu jednoho až dvou týdnů. Díky dvojitému vyměnitelnému aplikátoru je možno aplikovat jak vnitřně, tak na zevní část genitálií. Doba léčby závisí na rychlosti zmírnění či vymizení příznaků.

 

OZONIDY

Co je OzoilE®?

 

OzoilE je 100% přírodní alternativa vůči lékům a steroidům na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, bolesti, svědění. Působí proti bakteriím, virům a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků. 

OzoilE je patentovaná složka, která aktivuje růstové mechanismy pro opravu a obnovu tkáně.

Ozoile je unikátní kombinace lokálního ozónu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná vitamínem E acetátem.

Ozoile obsahuje: OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleje působí protizánětlivě a rychle zmírňují bolest. BIO-PEROXIDY z lokálního ozonu dopravují kyslík na postižená místa a napomáhají tak rychlé obnově poškozené funkce. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizánětlivý účinek Ozonidů.

 

4 recenze VULVOVAGI- sprej na vaginální záněty

 1. Jana Součková – Prostějov

  Vždy po měsíčkách mívám svědění v okolí genitálií. Používám Vulvovagi, jak dovnitř na sliznici, tak i zevně. Za 2 dny mám po problému. Jsem s Vulvovagi spokojená.

 2. Karolina Kubíčková – Havířov

  S produktem jsem velice spokojená. Pomohl mi od zánětu již po několika použitích.

 3. Petra Smetanová – Český Krumlov

  Zakoupila jsem si sprej Vulvovagi, protože jsem už na opakované záněty vyzkoušela mnoho přípravků bez nějakých úspěchů. Tento sprej má snadné použití a je účinný. Bohužel už musím objednat další, protože se mi problémy vrací. Po vašem výrobku ale sáhnu ráda.

 4. Lucie Hašková – Jesenice

  Zakoupila jsem a používala již během těhotenství přípravek Vulvovagi na diskomfort.
  Přípravek pomohl vnitřně i lokálně, zmírníl nepříjemné pocity a nedráždil.
  Užívala jsem následně i po šestinedělí, kde opravdu upravil výtoky.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *