VULVOVAGI – sprej na vaginální záněty

(Recenze: 4)

385  s DPH

 

Unikátní, vysoce účinný sprej na bázi Ozonidů. Určen pro léčbu a prevenci zánětů a infekcí vagíny a vulvy. Normalizuje vaginální ekosystém. Obnovuje správné fyziologické prostředí a funkce vagíny a vulvy.

 

URČEN PŘI POTÍŽÍCH

 • záněty a infekce (bakteriální, virové, kvasinkové) vagíny a vulvy
 • výtok, svědění, pálení
 • vaginální suchost

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

 • OzoilE® (patentovaná složka – stabilní Ozonidy s vitamín E acetátem)
 • Kyselina Glycyrrhetinová (extrakt z kořene Lékořice) – má výrazný účinek proti zánětu a svědění. Působí proti bakteriím a virům.
 • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Tea Tree Oil) – působí proti plísním a kvasinkám. Zvyšuje protizánětlivý efekt bioperoxidů.
 • Neobsahuje konzervanty ani stabilizátory

Sprej o objemu 20 ml.

Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč

K dostání i v LÉKÁRNÁCH

 

Zboží je skladem

Kategorie:

Popis

VULVOVAGI je vysoce účinný 100% přírodní zdravotnický prostředek. Pro léčbu a prevenci vaginálních potíží – vaginální suchosti, výtoku, svědění a pálení v důsledku bakteriálních, virových a kvasinkových vaginóz a vaginitid. Účinná a přírodní alternativa lokálních antimikrobiálních a protizánětlivých léčiv a přípravků. Je praktický a snadno použitelný.

VULVOVAGI Obsahuje patentovanou složku OzoilE, která je unikátní patentovanou kombinací ozonu a vysoce kvalitního extra panenského olivového oleje. Brožura VULVOVAGI

KOMU JE URČEN

VULVOVAGI mohou používat dívky, dospělé i těhotné ženy.

JAK VULVOVAGI PŮSOBÍ

 • ničí bakterie, viry, plísně a kvasinky
 • protizánětlivě
 • regeneračně, podporuje tvorbu nové tkáně

INDIKACE

Při zánětu, infekci, zarudnutí, svědění, pálení, vaginální suchosti, abnormální sekreci a slizničních a kožních změnách zapříčiněných hypoxií (nedostatkem kyslíku).

JAK POUŽÍVAT

V akutním období aplikujte přípravek alespoň dvakrát denně (ráno a večer) 2-3 vstřiky po sobě, až do úplného vymizení příznaků. V udržovací fázi aplikujte jednou denně (nejlépe večer) po dobu jednoho až dvou týdnů. Díky dvojitému vyměnitelnému aplikátoru je možno aplikovat jak vnitřně do pochvy, tak na zevní část genitálií. Doba léčby závisí na rychlosti zmírnění či vymizení příznaků.


Co je OzoilE?

 

OzoilE je 100% přírodní alternativa syntetických léčivých přípravků a steroidů. K použití na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, ulevuje od bolesti a svědění. Působí proti bakteriím, virům kvasinkám a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků. 

OzoilE je patentovaná složka, která aktivuje růstové mechanismy důležité pro hojení a obnovu tkáně.

OzoilE je unikátní kombinace ozonu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná vitamín E acetátem.

OzoilE obsahuje: OZONIDY získané ozonizací extra panenského olivového oleje. Působí protizánětlivě, mikrobicidně, rychle snižují otok a zmírňují bolest. BIOPEROXIDY uvolněné z Ozonidů při jejich kontaktu s kůží nebo sliznicí jsou zodpovědné za mikrobicidní a protizánětlivý účinek (snížení otoku, zarudnutí, svědění). Současně uvolněný KYSLÍK napomáhá rychlé obnově poškozené tkáně a její funkce. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizánětlivý účinek Ozonidů.

 

4 recenze VULVOVAGI – sprej na vaginální záněty

 1. Lucie Hašková – Jesenice

  Zakoupila jsem a používala již během těhotenství přípravek Vulvovagi na diskomfort.
  Přípravek pomohl vnitřně i lokálně, zmírníl nepříjemné pocity a nedráždil.
  Užívala jsem následně i po šestinedělí, kde opravdu upravil výtoky.

 2. Petra Smetanová – Český Krumlov

  Zakoupila jsem si sprej Vulvovagi, protože jsem už na opakované záněty vyzkoušela mnoho přípravků bez nějakých úspěchů. Tento sprej má snadné použití a je účinný. Bohužel už musím objednat další, protože se mi problémy vrací. Po vašem výrobku ale sáhnu ráda.

 3. Karolina Kubíčková – Havířov

  S produktem jsem velice spokojená. Pomohl mi od zánětu již po několika použitích.

 4. Jana Součková – Prostějov

  Vždy po měsíčkách mívám svědění v okolí genitálií. Používám Vulvovagi, jak dovnitř na sliznici, tak i zevně. Za 2 dny mám po problému. Jsem s Vulvovagi spokojená.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *