VULVOVAGI – sprej na vaginální záněty

(Poradna: 28)
(Recenze: 9)

385  s DPH

Inovativní zdravotnický prostředek na bázi ozonidů s patentovanou složkou OzoilE®.

Určen pro podporu léčby a prevenci zánětů a infekcí vagíny a vulvy. Normalizuje vaginální ekosystém. Obnovuje správné fyziologické prostředí a funkce vagíny a vulvy. 100% přírodní.

URČEN PŘI POTÍŽÍCH

  • záněty a infekce (bakteriální, virové, kvasinkové) vagíny a vulvy
  • výtok, svědění, pálení
  • vaginální suchost

Sprej 20 ml.

 

Objednejte do 12:00 a zásilku Vám doručíme již druhý pracovní den.
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč
Skladem
K dostání také v LÉKÁRNÁCH v ČR a SR

Popis

VULVOVAGI® je vysoce účinný 100% přírodní zdravotnický prostředek na bázi ozonidů. Pro podporu léčby a prevenci vaginálních potíží – vaginální suchosti, výtoku, svědění a pálení v důsledku bakteriálních, virových a kvasinkových vaginóz a vaginitid. Účinná a přírodní alternativa lokálních antimikrobiálních a protizánětlivých léčiv a přípravků. Je praktický a snadno použitelný.

VULVOVAGI® obsahuje patentovanou složku OzoilE®, která je unikátní patentovanou kombinací ozonu a vysoce kvalitního extra panenského olivového oleje.

Brožura VULVOVAGI

KOMU JE URČEN?

VULVOVAGI® mohou používat dívky, dospělé i těhotné ženy.

JAK VULVOVAGI® PŮSOBÍ?

  • ničí bakterie, viry, plísně a kvasinky
  • protizánětlivě
  • regeneračně, podporuje tvorbu nové tkáně

INDIKACE

Při zánětu, infekci, zarudnutí, svědění, pálení, vaginální suchosti, abnormální sekreci a slizničních a kožních změnách zapříčiněných hypoxií (nedostatkem kyslíku).

JAK POUŽÍVAT?

V akutním období aplikujte přípravek alespoň dvakrát denně (ráno a večer) 2-3 vstřiky po sobě, až do úplného vymizení příznaků. V udržovací fázi aplikujte jednou denně (nejlépe večer) po dobu jednoho až dvou týdnů. Díky dvojitému vyměnitelnému aplikátoru je možno aplikovat jak vnitřně do pochvy, tak na zevní část genitálií. Doba léčby závisí na rychlosti zmírnění či vymizení příznaků.

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

  • OzoilE® (patentovaná složka – stabilní ozonidy s vitamin E acetátem).
  • Kyselina Glycyrrhetinová (extrakt z kořene lékořice) – má výrazný účinek proti zánětu a svědění. Působí proti bakteriím a virům.
  • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Tea Tree Oil) – působí proti plísním a kvasinkám. Zvyšuje protizánětlivý efekt bio-peroxidů.
  • Neobsahuje konzervanty ani stabilizátory.

Zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.


Co je OzoilE®?

OzoilE® je 100% přírodní alternativa syntetických léčivých přípravků a steroidů. K použití na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, ulevuje od bolesti a svědění. Působí proti bakteriím, virům kvasinkám a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků. 

OzoilE® je patentovaná složka, která aktivuje růstové mechanismy důležité pro hojení a obnovu tkáně.

OzoilE® je unikátní kombinace ozonu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná vitamin E acetátem.

OzoilE® obsahuje: OZONIDY získané ozonizací extra panenského olivového oleje. Působí protizánětlivě, mikrobicidně, rychle snižují otok a zmírňují bolest. BIOPEROXIDY uvolněné z ozonidů při jejich kontaktu s kůží nebo sliznicí jsou zodpovědné za mikrobicidní a protizánětlivý účinek (snížení otoku, zarudnutí, svědění). Současně uvolněný KYSLÍK napomáhá rychlé obnově poškozené tkáně a její funkce. VITAMIN E ACETÁT zvyšuje protizánětlivý účinek ozonidů.

 

Subscribe
Upozornit na
Inline Feedbacks
View all comments
Simona
25. 4. 2022 23:52
Hodnocení :
     

Vlivem hormonálních změn jsem začala trpět tzv. lišejem vulvy. Začala jsem trpět vaginální suchostí s tím, že se mi tvořily bolestivé prasklinky. Mudr. mi předepsala mastičku s kortikoidy s konstatováním, ať nečekám žádný zázrak, že je to běh na dlouhou trať. Místo mastičky jsem začala hledat na internetu jiný způsob léčby, až jsem narazila na Vulvovagi sprej a Idrozoil mycí emulzi. Klobouk dolů po první aplikaci jsem měla do rána prasklinky zhojené. Přípravky užívám pravidelně půl roku. Během této doby se mi neudělala ani jedna prasklina, vulva je krásně hydratovaná, vaginální suchost je pryč. Určitě budu s těmito výrobky pokračovat a doporučovat dál.

Andrea
29. 12. 2021 16:22
Hodnocení :
     

Trápilo mě po dobrání silných antibiotik svědění a pálení, dostala jsem od dr. mnoho přípravků na recept, poté zkoušela obnovit vaginální mikroflóru různými laktobacily a dalšími preparáty a nic nepomáhalo. Poté jsem narazila na tento sprej a po asi 7 dnech se mi stav zlepšil. Teď stříkám pravidelně a problémy už nemám. Když už nevíte co by zabralo, tak tohle opravdu funguje a jsem za to velmi vděčná.

Marcela
15. 12. 2021 19:48
Hodnocení :
     

Používám už rok a půl pravidelně 2xtýdně a od té doby nevím co je to mykoza nebo zánět močových cest,mám po něm příjemný pocit i na konci menstruace, vzhledem mé alergii na laktozu jsem mívala nižší pH v pochvě a díky používání tohoto spreje je vše vporadku

Jana
27. 11. 2021 21:41
Hodnocení :
     

Často trpím na infekce a mykózu a volné dostupné přípravky už mi moc napomáhají, ale musím říci, že s tímto přípravkem jsem zatím spokojená. Jediné, co je mi dosti nepříjemné, nevím proč, ale vadí mi zápach přípravku, smrdí mi.

Iveta
10. 6. 2021 5:52
Hodnocení :
     

Našla jsem tento přípravek náhodně na internetu,vyzkoušela ho pro dlouhodobé vaginální problémy se svěděním a byla jsem hned po prvních aplikacích mile překvapena, opravdu zabírá, používám i mycí emulzi Idrozoil gel a objednávám znova další balení jak gelu,tak vaginálního spreje, obojí výborně pomáhá.

Jana Součková - Prostějov
23. 10. 2020 12:17
Hodnocení :
     

Vždy po měsíčkách mívám svědění v okolí genitálií. Používám Vulvovagi, jak dovnitř na sliznici, tak i zevně. Za 2 dny mám po problému. Jsem s Vulvovagi spokojená.

Lucie Hašková - Jesenice
17. 9. 2020 14:57
Hodnocení :
     

Zakoupila jsem a používala již během těhotenství přípravek Vulvovagi na diskomfort.
Přípravek pomohl vnitřně i lokálně, zmírníl nepříjemné pocity a nedráždil.
Užívala jsem následně i po šestinedělí, kde opravdu upravil výtoky.

Petra Smetanová - Český Krumlov
27. 7. 2020 14:56
Hodnocení :
     

Zakoupila jsem si sprej Vulvovagi, protože jsem už na opakované záněty vyzkoušela mnoho přípravků bez nějakých úspěchů. Tento sprej má snadné použití a je účinný. Bohužel už musím objednat další, protože se mi problémy vrací. Po vašem výrobku ale sáhnu ráda.

Karolina Kubíčková - Havířov
2. 2. 2020 14:49
Hodnocení :
     

S produktem jsem velice spokojená. Pomohl mi od zánětu již po několika použitích.

Zde se nás můžete zeptat na produkt VULVOVAGI – sprej na vaginální záněty

Máte dotaz k produktu?


Host
Lenka
3. 5. 2022

Dobrý den,
v menopauze jsem začala trpět na neustálé výtoky a suchost pochvy. Můžu Vulvovagi sprej kombinovat v mezidobí i s vkládacími probiotiky? V akutní fázi vydrží sprej na jak dlouho při použití 2x denně 3 vstřiky?
Děkuji

Podpora
Adam Štencl - Ozonidy.cz
9. 5. 2022

Dobrý den,

VULVOVAGI je možné používat i v kombinaci s jakýmikoliv jinými přípravky, tedy i s probiotiky. Ze strany VULVOVAGI zde není žádné omezení či případné nežádoucí interakce.

Nevíme však, jaká probiotika užíváte a jestli nějaká omezení nejsou právě na straně probiotik. Doporučujeme tedy raději přečíst příbalovou informaci nebo se poradit se svým ošetřujícím lékařem.
V akutní fázi, kdy budete používat VULVOVAGI 2x-3x denně, Vám VULVOVAGI vydrží 14 dní. Samozřejmě se doba, po kterou Vám VULVOVAGI vydrží, liší individuálně. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit.
S přáním pěkného dne Adam Štencl EMPOLAS s.r.o.

Host
Adéla
20. 2. 2022

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda mohu přípravek užívat během menstruace? Děkuji

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
21. 2. 2022

Dobrý den, VULVOVAGI sprej můžete použít kdykoliv během menstruačního cyklu.

Host
Soňa
1. 12. 2021

Pomůže mi přípravek při aplikaci před sexem na vag.suchost. Děkuji.

Podpora
Adam Štencl - Ozonidy.cz
3. 12. 2021

Dobrý den,

doporučuji používat přípravek VUVLVAGI sprej pravidelně 1-2x denně a vaginální suchost by měla ustoupit. Můžete jej používat i před pohlavním stykem.

Host
Martina
29. 11. 2021

Dobrý den, trpím častými mykózami a už si s tím nevím rady. Tabletek na zavádění mám už plné zuby, navíc když si ji na noc zavedu, tak se neustále budím a je mi to nepříjemné, výplachy pomohou jen na chvilku a pak to jde zase od znovu. Může mi tento přípravek pomoci při léčbě a případné prevenci?

Podpora
Adam Štencl - Ozonidy.cz
29. 11. 2021

Dobrý den,

ano, VULVOVAGI Vám může pomoci jak při léčbě, tak i při prevenci. Vulvovagi sprej je určen na záněty a infekce (virové, bakteriální i kvasinkové). Doporučuji používat v akutní fázi alespoň 2x denně 2-3 vstřiky po sobě. Jakmile akutní fáze ustoupí, můžete aplikovat 1x denně.

Děkujeme za Váš dotaz. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit.

Host
Marie
12. 10. 2021

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, jak byste doporučili používat Vulvovagi proti HPV viru. Hrozí při pravidelném dlouhodobějším užívání nějaká rizika? Děkuji za odpověď.

Podpora
Adam Štencl - Ozonidy.cz
12. 10. 2021

Dobrý den,
VULVOVAGI sprej můžete díky různým aplikátorům používat jak vnitřně, tak na zevní část genitálií. Stačí si vyměnit aplikátor. Doporučujeme přípravek aplikovat alespoň dvakrát denně (ráno a večer) 2-3 vstřiky po sobě.
Při dlouhodobém používání VULVOVAGI nehrozí žádná rizika. Jedná se o 100% přírodní přípravek vhodný jak pro akutní případy, tak i pro dlouhodobé používání.

Děkujeme za Váš dotaz. V případě dalších otázek se na nás neváhejte obrátit.

Host
Eva
14. 8. 2021

Dobrý den,
Mívám světlý, někdy nažloutlý výtok, nesvědí, nepálí mi nic.
Ale je to divný zápach. Moc mi to trápí.
Už se s tim peru dva roky. Prostě mi klín nevoní. ????
Doktorka řekla, že je to normální , mohou za to hormony.????‍♀️
Doporučila podpořit mikroflóru, což zabere na chvíli, po vysazení vyplachu, gelu, čípku se to vrátí zpět ta pár dní.
Zakoupila jsem si sprej, jak prosím užívat? Děkuji za odpověď.

Podpora
Adam Štencl - Ozonidy.cz
19. 8. 2021

Dobrý den, paní Evo, děkujeme Vám za dotaz. VULVOVAGI sprej můžete díky různým aplikátorům používat jak vnitřně, tak na zevní část genitálií. Stačí si vyměnit aplikátor. V akutní fázi doporučujeme přípravek aplikovat dvakrát denně (ráno a večer) 2-3 vstřiky po sobě.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Host
Sabina
5. 8. 2021

mohou přípravek používat i těhotné ženy?

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
5. 8. 2021

Vulvovagi sprej nemá žádné známé případy vedlejších účinků nebo alergických reakcí. Složení přípravku je 100% přírodní. Případně se poraďte se svým lékařem.

Děkujeme za zaslání dotazu a v případě dalších otázek jsme Vám k dispozici.

Host
Patty
7. 8. 2021

Dobrý den já sem v 28 TT a zakoupila sem si ho páč celý tehotenstvi trpím na kvasinky ale nikde sem nenašla žádný recenze tak se bojím jo použít vnitřně tak jen u venku na to pálení svědění docela mi to vadí že nikde nejsou žádný recenze o přípravku ☹️

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
27. 8. 2021

Dobrý den, recenze na produkt Vulvovagi naleznete na této stránce pod záložkou s názvem recenze. Přípravek Vulvovagi je vhodný pro podporu léčby a prevenci zánětů a infekcí vagíny a vulvy. Pomáhá ulevit od potíží spojených s těmito záněty, jako je právě svědění a pálení.

Host
Ludmila Horáková
2. 8. 2021

Chtěla bych vědět, jestli mi Vulvovagi pomůže, když trpím vnějším intimním pálením spojeným se zarudnutím a otokem a pocitem sucha?

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
2. 8. 2021

Vulvovagi sprej je ideální produkt pro tento typ problému. Díky přírodní složce Ozoile® (ozonidy stabilizované vitaminem E), působí Vulvovagi na záněty, otoky, svědění, pálení a má za cíl obnovit přirozené prostředí. Vulvovagi sprej je také vybaven dávkovačem (aplikátorem) pro vnitřní aplikaci.

Pokud máte problém pouze vnější a vyznačuje se extrémní suchostí, doporučuji vyzkoušet také krém Banival. Banival kromě Ozoile® obsahuje cera alba (bílý včelí vosk), který vytváří ochrannou bariéru proti vnějšímu podráždění a společně s kyselinou hyaluronovou zvyšuje místní hydrataci tkáně.

U obou přípravků nejsou známy žádné kontraindikace ani vedlejší účinky a lze je používat po dlouhou dobu, a to jak v akutní fázi, tak i v udržovací fázi. V akutní fázi doporučuji dvě aplikace denně po dobu jednoho týdne až deseti dní, poté můžete přejít na jednu aplikaci za den, a nakonec na jednu aplikaci dvakrát nebo třikrát týdně, jako údržbu či prevenci.

Host
Frantová S.
21. 7. 2021

Dobrý den, pomůže mi produkt při vaginální atrofii v menopauze? Děkuji

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
21. 7. 2021

Díky své zvláčňující povaze je Vulvovagi zvláště vhodný pro boj proti suchosti a atrofii typické pro menopauzu. Nejen to, OZOILE® uvolňuje kyslík do tkání, podporuje regeneraci a snižuje zánět. Je účinný na projevy jako je svědění, podráždění, pálení a suchost sliznice a také dává produktu důležitý kontrolní účinek na mikrobiální osídlení, které během menopauzy často prochází změnami, díky nimž je prostředí zranitelné a citlivější na útok patogenů.

Host
Marta
19. 7. 2021

Ahoj, je vhodné produkt používat i během menstruace?

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
19. 7. 2021

Vulvovagi můžete použít kdykoliv během menstruačního cyklu.

Host
Simona Kafková
17. 7. 2021

Dobrý večer, dnes jsem dostala Vulvovagi sprej. Je normální, že po aplikaci trochu pálí? Po několika minutách to přešlo. Mohu to s důvěrou používat dál? Koupila jsem to, protože mám akutní kandidózu a chtěla bych to zkusit vyřešit tentokrát bez léků. Trpím velmi častými relapsy.

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
18. 7. 2021

Vážená zákaznice, pokud máte akutní zánět, může se stát, že jakmile aplikujete Vulvovagi, může Vás chvilku pálit. Je to způsobeno oxidačním účinkem OzoilE bioperoxidů. Intenzivní pocit však rychle zmizí a po zbytek času byste měla mít pocit úlevy. Pokračujte v jeho aplikaci po dobu dalších dvou až tří dnů, poté by měl pocit pálení při aplikaci ustoupit. V případě přetrvávajících potíží kontaktujte svého ošetřujícího lékaře.

Host
Lucie Kalousková
14. 7. 2021

Ráda bych věděla, jestli má produkt nějaký přínos v léčbě bradavic? Pokud nějakým způsobem může přispět k jejich eliminaci? Má nějaký vliv na virus, který je způsobuje? Děkuji moc.

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
14. 7. 2021

Přípravek Vulvovagi lze bezpečně použít v případě kondylomat, kdy podporuje jejich reabsorpci. V případech, kdy mohou způsobit mírnou bolest, svědění a pálení, je Vulvovagi díky obsahu složky Ozoile® schopen rychle zasáhnout. Ozoile® je patentová složka, která podporuje obnovu tkáně a má také mikrobicidní účinek. Inaktivuje viry, proto může být v této situaci také účinný. Mnoho bradavic je způsobeno viry, které se usazují ve tkáních, což způsobuje poruchu buněčné funkce. Ozoile® podporuje regeneraci tkáně, uvolňuje kyslík do tkání, čímž se lépe brání virům a infekcím obecně.

Host
Karol
5. 7. 2021

Mohu s manželem mít pohlavní styk, když používám Vulvovagi sprej?

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
5. 7. 2021

Během období používání můžete mít pohlavní styk.

 

Mohlo by se Vám líbit…

Objednejte do 12:00 a zásilku Vám doručíme již druhý pracovní den.
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč
Skladem