VULVOVAGI- sprej na vaginální záněty

395  s DPH

 

Unikátní, vysoce účinný sprej na bázi “Ozonidů”. Určen pro léčbu a prevenci vaginálních zánětů a infekcí. Obnovuje správné fyziologické funkce vaginy-vulvy. Normalizuje vaginální ekosystém. Balení 20 ml.

 

URČEN PŘI POTÍŽÍCH

  • záněty a infekce (bakteriální, virové, kvasinkové)
  • výtok, svědění, pálení
  • vaginální suchost

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

  • OzoilE® (patent. složka – stabilní Ozonidy s vitamínem E)
  • Kyselina Glycyrrhetinová (extrakt z kořene Lékořice) – má výrazný účinek proti svědění. Zvláčňuje sliznici vaginy- vulvy.
  • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (olej z listů Čajovníku) – působí proti plísním. Zvyšuje protizánětlivý efekt bio-peroxidů.
  • neobsahuje konzervanty ani stabilizátory
Kategorie:

Popis

VULVOVAGI je vysoce účinný 100% přírodní zdravotnický přípravek. Pro léčbu a prevenci vaginálních potíží, vaginální suchosti, bakteriálních, virových a zánětlivých vaginóz a vaginitid .

Účinná a přírodní alternativa k různým lokálním antimikrobiálním a protizánětlivým lékům a přípravkům. Je praktický a snadno použitelný.

VULVOVAGI Obsahuje patentovanou složku OzoilE®, která je unikátní patentovanou kombinací lokálního ozónu a vysoce kvalitního olivového oleje.

Brožura VULVOVAGI

KOMU JE URČEN

VULVOVAGI® mohou používat dívky, dospělé i těhotné ženy.

 

JAK VULVOVAGI PŮSOBÍ

  • ničí bakterie, viry a plísně (kvasinky)
  • protizánětlivě a protisvědivě
  • regeneračně, podporuje tvorbu nové tkáně

 

INDIKACE

Při zánětu, infekci, zarudnutí, svědění, pálení, vaginální suchosti, abnormální sekreci a fyziologických změnách zapříčiněných hypoxií (nedostatkem kyslíku).

 

JAK POUŽÍVAT

V akutním období aplikujte přípravek alespoň dvakrát denně (ráno a večer) 2-3 vstřiky po sobě, až do úplného vymizení příznaků. V udržovací fázi aplikujte jednou denně (nejlépe večer) po dobu jednoho až dvou týdnů. Díky dvojitému vyměnitelnému aplikátoru je možno aplikovat jak vnitřně, tak na zevní část genitálií. Doba léčby závisí na rychlosti zmírnění či vymizení příznaků.

.

OZONIDY

Co je OzoilE®?

 

OzoilE® je 100% přírodní alternativa vůči lékům a steroidům na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, bolesti, svědění. Působí proti bakteriím, virům a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků. 

OzoilE®  je patentovaná složka, která aktivuje růstové mechanismy pro opravu a obnovu tkáně.

Ozoile® je unikátní kombinace lokálního ozónu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná vitamínem E acetátem.

Ozoile® obsahuje: OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleje působí protizánětlivě a rychle zmírňují bolest. BIO-PEROXIDY z lokálního ozonu dopravují kyslík na postižená místa a napomáhají tak rychlé obnově poškozené funkce. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizánětlivý účinek Ozonidů.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “VULVOVAGI- sprej na vaginální záněty”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *