BANIVAL – krém na balanitidy

296  s DPH

 

Unikátní novinka s aktivními Ozonidy, 100% přírodní. Urychluje hojení a pomáhá úlevě od potíží v případě zánětu žaludu a předkožky či jejího zúžení. Snižuje zánět, eliminuje mikroby, působí proti svědění. K hojení i prevenci.

V balení: 10 jednodávkových sáčků po 3 g 

Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč

 

Zboží je skladem

Kategorie:
BANIVAL krém je novinkou na českém trhu určenou pro hojení a prevenci zánětů v oblasti zevních genitálií u mužů.

Obsahuje patentovanou složku OzoilE, která je unikátní kombinací ozonu a extra panenského olivového oleje.

INDIKACE

BANIVAL krém je účinný v rámci hojení a prevence zánětu v případě:

  • balanitidy (zánět žaludu)
  • balanopostitidy (zánět žaludu a předkožky)
  • fimózy v důsledku balanopositidy (zúžení předkožky v důsledku zánětu)
  • lichen (zánětlivé svědivé kožní onemocnění v oblasti genitálií)

Působí silně protizánětlivě a antimikrobiálně (na bakterie, viry a plísně). Ulevuje od podráždění, svědění a pálení v intimních partiích. Na rozdíl od lokálních kortikosteroidů BANIVAL krém současně podporuje a urychluje regeneraci tkání. 

JAK POUŽÍVAT

Před aplikací přípravku BANIVAL krém doporučuje  provést hygienu intimních partií. K hygieně doporučujeme používat IDROZOIL- mycí a ošetřující roztok. Po umytí opláchněte vodou a osušte.

Následně na postiženou oblast aplikujte BANIVAL krém 2x denně (ráno a večer) v tenké souvislé vrstvě po dobu 5 dnů. Celková délka používání BANIVAL krém se může individuálně lišit v závislosti na rychlosti zmírnění nebo vymizení potíží.

POKYNY

Případy přecitlivělosti nebo vedlejších účinků nejsou známy. Pokud se však objeví, přerušte aplikaci a poraďte se s lékařem.

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

  • OzoilE® (patentovaná složka - stabilní Ozonidy s vitamín E acetátem)
  • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Tea Tree Oil) - působí zejména proti plísním a kvasinkám. Zvyšuje protizánětlivý efekt bioperoxidů.
  • Cera Alba (bílý včelí vosk) - ochranná funkce kůže a sliznice, vytváří na povrchu film, který udržuje vlhkost. Protizánětlivý, hojivý a regenerační účinek.
  • Sůl kyseliny hyaluronové - hydratuje a podporuje hojení, přispívá k ochraně sliznice.

.

Co je OzoilE?

 

OzoilE je 100% přírodní alternativa syntetických léčivých přípravků a steroidů. K použití na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, ulevuje od bolesti a svědění. Účinný proti bakteriím, virům, kvasinkám a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků. 

OzoilE  patentovaná složka, která aktivuje růstové mechanismy důležité pro hojen a obnovu tkáně. Působí proti hypoxii a probíhajícím degenerativním procesům.

OzoilE je unikátní kombinace ozonu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná vitamín E acetátem.

OzoilE obsahuje: OZONIDY získané ozonizací extra panenského olivového oleje. Působí protizánětlivě, mikrobicidně, rychle snižují otok a zmírňují bolest. BIOPEROXIDY uvolněné z Ozonindů při aplikaci přípravku na kůži nebo sliznici jsou zodpovědné za antimikrobiální a protizánětlivý účinek. Současně uvolněný KYSLÍK napomáhá rychlé obnově poškozené tkáně a její funkce. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizánětlivý účinek Ozonidů.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “BANIVAL – krém na balanitidy”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *