DOLAREN-emulgel proti bolesti

(Hodnocení: 3)

279 369  s DPH

 

Unikání emulgel s aktivními “Ozonidy”.  Rychle ulevuje od bolesti traumatické, artritické a revmatické. Výrazně pomáhá při hojení zánětů, podlitin, otoku, svalových a šlachových poraněních.

100% přírodní. Vhodný pro děti, sportovce, dospělé a starší osoby.
Lze aplikovat i současně s diatermií, ultrazvukovou a elektroforézní magnetickou léčbou.

Tuba o obsahu 50 ml a 100 ml
 K dostání i v LÉKÁRNÁCH  

Zrušit výběr

Zboží je skladem

Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

DOLAREN emulgel je vysoce účinný zdravotnický přípravek pro úlevu od bolesti a podporu hojení kloubních, svalových a šlachových zánětů, otoků, podlitin a poranění. Obsahuje patentovanou složku OZOILE, která je unikátní kombinací lokálního ozónu a extra panenského olivového oleje.

OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleje působí protizánětlivě a rychle zmírňují bolesti. BIO-PEROXIDY z lokálního ozonu dopravují kyslík na postižená místa a napomáhají tak rychlé obnově poškozené funkce. VITAMÍN E zvyšuje protizánětlivý účinek Ozonidů.

Brožura DOLAREN 

INDIKACE

Na lokální léčbu poúrazových, artritických a revmatických bolestí. Působí proti zánětům, podlitinám, otokům, svalovým a šlachovým lézím. Je obzvláště vhodný pro děti, dospívající, starší osoby, sportovce a kardiaky.

JAK POUŽÍVAT

Naneste na bolestivé místo a masírujte až do úplného vstřebání. Aplikujte 2-3x denně až do vymizení bolesti nebo dle doporučení lékaře. V případě chronické bolesti aplikujte po dobu prvních 15 dní 3x denně, poté 2x denně (ráno a večer) jako udržovací léčbu. Celková délka léčby závisí na rychlosti odezvy na léčbu.

INSTRUKCE

Dolaren emulgel je určen k vnějšímu použití. Neužívejte vnitřně a uchovávejte mimo dosah dětí. Případy přecitlivělosti nebo vedlejších účinků nejsou známy, pokud se však objeví, přerušte léčbu a poraďte se s lékařem. Po použití tubu řádně uzavřete. Přípravek uchovávejte na suchém místě, mimo dosah zdroje tepla a slunečního záření. Datum expirace se vztahuje na nedotčený a dokonale uchovaný přípravek. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

 

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

 • OzoilE® (stabilní Ozonidy s vitamínem E acetátem)
 • Extrakt z květů arniky horské – má analgetický účinek. Působí proti podlitinám , otokům, svalovým a šlachovým lézím.
 • Extrakt z kořene harpagofytu – má protizánětlivý, analgetický a protirevmatický účinek. Snižuje mediátory zánětu a zvyšuje pohyblivost svalů a kloubů.
 • Extrakt z listů černého rybízu – posiluje žíly – má flebotonický a vazoprotektivní účinek. Je definován jako „přirozený kortizon“ a má protizánětlivý účinek.
 • Bromelain – zabraňuje vzniku agregátů (krevních sraženin). Má protiedémový a fybrinolytický účinek.
 • Pantenol – má protizánětlivé působení. Podporuje obnovu a správnou funkci myelinových obalů nervových vláken.
 • Mentol – analgetický a ulevující účinek
 • Glukosamin a chondroitin sulfát –  na obnovu pohybových schopností.
 • Extrakt z kadidlovníku pilovitého – zmírňuje zánět související s artritidou a artrózou.

CO JE OZOILE®?

 

OZOILE® je 100% přírodní alternativa vůči lékům a steroidům na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, bolesti, svědění. Působí proti bakteriím, virům a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků. 

OZOILE®  patentovaná biologická látka, která aktivuje růstové mechanismy pro opravu a obnovu tkáně. Působí proti hypoxii a probíhajícím degenerativním procesům.

OZOILE® je unikátní kombinace lokálního ozónu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná vitamínem E acetátem.

OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleje působí protizánětlivě a rychle zmírňují bolest. BIO-PEROXIDY z lokálního Ozonu dopravují kyslík na postižená místa a napomáhají tak rychlé obnově poškozené funkce. VITAMÍN E zvyšuje protizánětlivý účinek Ozonidů.

3 recenze DOLAREN-emulgel proti bolesti

 1. Martin P.

  Dolarenem jsem si večer namazal bolavá lýtka po dlouhém běhu na lyžích. Do rána velká úleva od bolesti a celkově bezva pocit. Mohl jsem jít znovu na další tůru. Za mně vynikající produkt!

 2. Ondřej Velek – Chroboly

  Připravky pomáhají a mohu jen doporučit.

 3. Lucie Hašková – Jesenice

  Koupila krém Dolaren na bolavou krční páteř, taktéž mi manžel
  masíroval, opravdu musím pochválit účinek, nyní používám na zápěstí a šlachu,
  s bandáží na noc opravdu efektivní úleva, přes den různě zvedám syna cca. 9 kg. a opravdu
  mi tento krém pomáhá.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *