Sleva!

2x NEUROFISIODOL – gel na neuropatie a neuralgie

690  621  s DPH

CO BALÍČEK OBSAHUJE:

 • 2x NEUROFISIODOL emulgel
 • SLEVU 10 %

Inovativní přípravek s aktivními „Ozonidy“.
Pro lokální léčbu periferní neuropatie a neuralgie.
Snižuje bolest, pocit mravenčení, svědění a brnění. Působí proti svalové atrofii, zlepšuje funkce svalů a nervů. 

Tuba 40 ml

 

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

 

Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč

 

Zboží je skladem

Kategorie: Štítek:

Popis

NEUROFISIODOL emulgel na neuropatie a neuralgie

NEUROFISIODOL  je vysoce účinný 100% přírodní zdravotnický přípravek pro léčbu periferní neuropatie a neuralgie (bolestí nervů).

Účinná a přírodní alternativa k různým lokálním antimikrobiálním a protizánětlivým lékům a přípravkům. Je praktický a snadno použitelný.

NEUROFISIODOL Obsahuje patentovanou složku OzoilE®, která je unikátní patentovanou kombinací lokálního ozónu a vysoce kvalitního olivového oleje.

Brožura NEUROFIZIODOL

K ČEMU JE URČEN?

NEUROFISIODOL je určený pro lokální použití při léčbě periferní neuropatie a neuralgie různé etiologie. Snižuje pocit bolesti, svědění, mravenčení a brnění. Působí proti svalové atrofii a přispívá k regeneraci nervosvalové funkce.

JAK POUŽÍVAT?

K zevnímu lokálnímu použití. Přípravek aplikujte přímo na postiženou oblast a masírujte, až se úplně vstřebá. Nepoužívejte na poraněnou kůži. Denní frekvence aplikace a celková doba léčby závisí na uvážení lékaře. Přípravek se doporučuje používat dvakrát denně. Používejte na zdravou pokožku. Neaplikujte na sliznici.

 

INSTRUKCE

Neužívejte vnitřně a uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte po vypršení expirace. Nepoužívejte, pokud je balení poškozené. Přípravek by neměl být používán v případě známé přecitlivělosti na extrakt z čili papriky. Po použití důkladně opláchněte ruce vodou. Nejsou známy případy vedlejších či alergických účinků. Pokud by nastaly, přerušte používání přípravku a obraťte se na svého lékaře.

CO JE NEUROPATIE

Periferní neuropatie je postižení kterékoliv části periferního nervového systému. Jedná se o onemocnění, s nímž k neurologovi míří lidé nejčastěji. Častými projevy pak jsou slabost, snížená citlivost a bolest, která postihuje především ruce a nohy, ale může postihnout i jiné části těla.

Poškození jednoho nervu nebo celého svazku

Jednotlivé škodliviny narušují nervy různými způsoby. Některé způsobí škody pouze na jednom místě jediného nervu, jiné vytvoří několik dalších takových ploch na více nervech a další poškodí celé svazky. A právě podle tohoto rozložení dělí lékaři neuropatie na:

 1. Mononeuropatie. Vznikají na podkladě poškození jednoho nervu na jednom místě. Jejich nejčastější příčinou je mechanické poranění nebo útlak (např. syndrom karpálního tunelu), méně často vaskulitidy nebo útlak tumorem.
 2. Mnohočetná mononeuropatie. V tomto případě se jedná o pár místních poškození několika různých nervů, která mohou vzniknout zároveň nebo jedno po druhém. Postupným vývojem mohou splývat a imitovat polyneuropatie. Tento typ je často vyvolán například revmatoidní artritidou, cukrovkou nebo virovými onemocněními.
 3. Polyneuropatie. Zde dochází k poškození mnoha nervových vláken. Nejčastěji se polyneuropatie začíná projevovat na dolních končetinách brněním a změnami citlivosti. Postupně se přidává svalová slabost, která může vést až k poruchám chůze a stání. U většiny polyneuropatií dochází i k poškození vegetativních vláken, což se může projevovat například změnami pocení, poruchami trávicího (zácpa nebo průjmy) a urogenitálního systému (zadržování moči nebo naopak její neudržení, sexuální poruchy) či poruchami srdečně-cévního systému (ortostatická hypotenze, tj. krátkodobé snížení tlaku způsobené změnou polohy z leže do stoje).
 4. Postižení nervových svazků (plexopatie). Z nervových svazků bývá nejčastěji zasažena pažní pleteň mechanickým poraněním (např. při autonehodách). Chirurgická léčba těchto poranění bývá komplikovaná a s nejistým výsledkem. Dále bývá pažní pletenec poškozen ionizačním zářením, např. 30 let po ozáření karcinomu prsu. Může dojít i k postižení bederní pleteně, a to v rámci cukrovky.

CO JE NEURALGIE

Neuralgie je bolest, která vznikne poruchou na systému signalizace bolesti. Je to intenzivní záchvatovitá bolest, nejčastěji postihuje 2. a 3. větev trojhlavého nervu, trvá krátce („šleh bolesti“).

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

 • OzoilE® (stabilní Ozonidy s vitamínem E acetátem)
 • Extrakt z květů arniky horské – má analgetický účinek. Působí proti podlitinám, otokům, svalovým a šlachovým lézím.
 • Capsicum Annuum ( výtažek z čili papriky) –  má analgetický a protizánětlivý účinek. Snižuje mediátory zánětu a zlepšuje funkci svalů.
 • Harpagofyt (Čertův spár) – má protizánětlivý, analgetický a protirevmatický účinek. Snižuje mediátory zánětu a zvyšuje pohyblivost svalů a kloubů.
 • Výtažek z listů černého rybízu – posiluje žíly – má flebotonický a vazoprotektivní účinek. Je definován jako „přirozený kortizon“ a má protizánětlivý účinek.
 • ARGININ, VALIN, ISOLEUCIN, LEUCIN – zlepšují svalové napětí a působí proti atrofii svalů.>
 • GLUTAMIN – Inhibiční účinek periferního neuro – přenosu.
 • KYSELINA LIPOOVÁ – působí proti oxidačním degenerativním procesům.
 • PANTENOL – protizánětlivé působení. Podporuje obnovu a správnou funkci myelinových obalů nervových vláken.

Co je OzoilE®?

 

OzoilE je 100% přírodní alternativa vůči lékům a steroidům na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, bolesti, svědění. Působí proti bakteriím, virům a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků. 

OzoilE  je patentovaná složka, která aktivuje růstové mechanismy pro opravu a obnovu tkáně.<

OzoilE je unikátní kombinace lokálního ozónu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná vitamínem E acetátem.<

OzoilE obsahuje: OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleje působí protizánětlivě a rychle zmírňují bolest. BIO-PEROXIDY z lokálního ozonu dopravují kyslík na postižená místa a napomáhají tak rychlé obnově poškozené funkce. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizánětlivý účinek Ozonidů.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “2x NEUROFISIODOL – gel na neuropatie a neuralgie”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *