patent Ozoile

Co je OzoilE

OzoilE je patentovaná sloučenina italské společnosti ERBAGIL získána ekologickým procesem. Jedná se o spojení ozonu, kyseliny olejové a acetátu vitamínu E. Přípravky na bázi OzoilE jsou 100% přírodní alternativou syntetických léků a steroidů, k použití na kůži a sliznici. Výrazně podporují hojení, působí proti zánětu, otoku, bolesti a svědění. Působí také proti bakteriím, virům, kvasinkám a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků.

Účinnost Ozoile

OzoilE® podporuje fyziologické procesy důležité pro příznivé hojení, a to díky univerzální účinnosti redukčně oxidačních reakcí. Díky bioperoxidům jsou membrány bakterií, virů, kvasinek a plísní oxidovány a mikroorganismy odumírají. Na druhé straně, u vyšších organismů jako jsou lidé, bioperoxidy v necytotoxických koncentracích posilují v buňkách žádoucí odezvu imunitního systému. OzoilE® proto posiluje imunitní reakce člověka, pomáhá zbavovat tkáně zánětu, regeneruje je a chrání před patogenními mikroorganismy.

OzoilE: výroba

OzoilE®, stabilní ozonidy s acetátem vitamínu E, se vyrábí v laboratoři. Čistý kyslík nebo okolní vzduch jsou dopravovány do ozonizačního stroje, který přeměňuje kyslík na směs kyslíku a ozonu v různých koncentracích. Tato směs pak probublává matricí, která je ozonizována v reaktoru. Matricí je v tomto případě organický extra panenský olivový olej, který má vyšší biologickou aktivitu ve srovnání s běžnými oleji. Olej je produkován z biologicky vypěstované odrůdy oliv ORTOLANA DEL SANNIO. Celý proces, který vede k produkci OzoilE®, probíhá za kontinuální regulace teploty a tlaku.

OzoilE: jak funguje

OzoilE® je účinná sloučenina ozonizovaného extra panenského olivového oleje a acetátu vitaminu E. Působí jako biologický induktor. Stimuluje endogenní obranný systém, působí protizánětlivě a antimikrobiálně. OzoilE® přivádí kyslík do tkání, podporuje rychlou regeneraci tkání a opravu kožních a slizničních lézí.

Mikrobicidní účinek ozoile

OzoilE® má také širokospektré mikrobicidní účinky díky své vysoké přilnavosti k obalům mikrobů a díky oxidačnímu účinku bioperoxidů.

Následující souhrnná tabulka ukazuje účinnost OzoilE®. Testy in vitro prováděné Univerzitou v Pavii prokazují schopnost OzoilE® inhibovat bakteriální a fungální růst.

bakterie