Sleva!

2x VULVOVAGI – sprej na vaginální záněty

770  693  s DPH

CO BALÍČEK OBSAHUJE:

 • 2x VULVOVAGI sprej na vaginální záněty
 • SLEVU 10 %

Unikátní, vysoce účinný sprej na bázi “Ozonidů”. Určen pro léčbu a prevenci vaginálních zánětů a infekcí. Obnovuje správné fyziologické funkce vaginy-vulvy. Normalizuje vaginální ekosystém.

Balení 20 ml

 

URČEN PŘI POTÍŽÍCH

 • záněty a infekce (bakteriální, virové, kvasinkové)
 • výtok, svědění, pálení
 • vaginální suchost

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

 

Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč

 

Zboží je skladem

Kategorie:

Popis

VULVOVAGI je vysoce účinný 100% přírodní zdravotnický přípravek. Pro léčbu a prevenci vaginálních potíží (zánětu, výtoku,..), bakteriálních, virových a zánětlivých vaginóz a vaginitid. Účinná a přírodní alternativa k různým lokálním antimikrobiálním a protizánětlivým lékům a přípravkům. Je praktický a snadno použitelný.

VULVOVAGI Obsahuje patentovanou složku OzoilE®, která je unikátní patentovanou kombinací lokálního ozónu a vysoce kvalitního olivového oleje.

Brožura VULVOVAGI

KOMU JE URČEN

VULVOVAGI® mohou používat dívky, dospělé i těhotné ženy.

 

JAK VULVOVAGI PŮSOBÍ

 • ničí bakterie, viry a plísně (kvasinky)
 • protizánětlivě a protisvědivě
 • regeneračně, podporuje tvorbu nové tkáně

 

INDIKACE

Při vaginální infekci, zánětu, výtoku, zarudnutí, svědění, pálení, vaginální suchosti, abnormální sekreci a fyziologických změnách zapříčiněných hypoxií (nedostatkem kyslíku).  

JAK POUŽÍVAT

V akutním období aplikujte přípravek alespoň dvakrát denně (ráno a večer) 2-3 vstřiky po sobě, až do úplného vymizení příznaků. V udržovací fázi aplikujte jednou denně (nejlépe večer) po dobu jednoho až dvou týdnů. Díky dvojitému vyměnitelnému aplikátoru je možno aplikovat jak vnitřně, tak na zevní část genitálií. Doba léčby závisí na rychlosti zmírnění či vymizení příznaků.  

SLOŽENÍ

 • OzoilE® (patent. složka – stabilní Ozonidy s vitamínem E)
 • Kyselina Glycyrrhetinová (extrakt z kořene Lékořice) – má výrazný účinek proti svědění. Zvláčňuje sliznici vaginy- vulvy.
 • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (olej z listů Čajovníku) – působí proti plísním. Zvyšuje protizánětlivý efekt bio-peroxidů.
 • neobsahuje konzervanty ani stabilizátory

OZONIDY

Co je OzoilE®?

 

OzoilE je 100% přírodní alternativa vůči lékům a steroidům na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, bolesti, svědění. Působí proti bakteriím, virům a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků. 

OzoilE  je patentovaná složka, která aktivuje růstové mechanismy pro opravu a obnovu tkáně.

Ozoile je unikátní kombinace lokálního ozónu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná vitamínem E acetátem.

Ozoile® obsahuje: OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleje působí protizánětlivě a rychle zmírňují bolest. BIO-PEROXIDY z lokálního ozonu dopravují kyslík na postižená místa a napomáhají tak rychlé obnově poškozené funkce. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizánětlivý účinek Ozonidů.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “2x VULVOVAGI – sprej na vaginální záněty”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *