ACNOZOIL – KRÉM NA AKNÉ

(Poradna: 18)
(Recenze: 0)

329  s DPH

Inovativní zdravotnický prostředek na bázi ozonidů s patentovanou složkou OzoilE®.

K prevenci a podpoře léčby akné všech forem a dermatologických onemocnění. Působí antimikrobiálně proti infekci, snižuje zánět, podráždění, zarudnutí a svědění. Snižuje tvorbu kožního mazu a černých teček.

Obsah balení 40 ml.

Objednejte do 12:00 a zásilku Vám doručíme již druhý pracovní den.
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč
Skladem
Již brzy k dostání také v lékárnách v ČR a SR
Kategorie:

Popis

ACNOZOIL® krém na akné je vysoce účinný zdravotnický prostředek pro prevenci a podporu hojení kožních zánětů. Účinná přírodní alternativa podpory léčby akné k lokálním antimikrobiálním a protizánětlivým lékům a přípravkům.

PRO PÉČI O PROBLEMATICKOU POKOŽKU

péče o aknéNA PLEŤ I POKOŽKU TĚLA:  pro prevenci a podporu hojení akné a dalších kožních onemocnění, které se projevují zánětem, podrážděním, zarudnutím, svěděním, vysušováním a olupováním pokožky.

Působí antimikrobiálně. Eliminuje infekci, snižuje zánět, podráždění, zarudnutí a svědění.
Snižuje tvorbu kožního mazu a tzv. černých teček.
Snižuje riziko vzniku pigmentových skvrn a jizev po akné.

JAK POUŽÍVAT?

ACNOZOIL® krém naneste přímo na postiženou oblast a jemně do pokožky vmasírujte. Aplikaci opakujte 2-3x denně.

Pro zvýšení účinnosti doporučujeme pokožku před použitím ACNOZOIL® krému vyčistit speciálním mycím a ošetřujícím roztokem IDROZOIL®.

Doba trvání léčby závisí na velikosti ošetřované oblasti a rychlosti reakce na terapii. Nejsou známy žádné případy vedlejších či alergických účinků. Pokud by nastaly, přerušte aplikaci a poraďte se s lékařem. Nejsou známy žádné případy interakce s léky a jinými léčivými látkami.

 

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

OzoilE® (patentovaná složka s vitaminem E acetátem) – působí proti zánětu, zarudnutí, svědění, pálení, otoku, přenáší kyslík do tkání a podporuje regeneraci tkání
Kyselina azelaová (z OzoilE®) – působí proti volným radikálům, pigmentaci, vzniku jizev
Výtažek z kořene listnatce pichlavého, výtažek z květu měsíčku lékařského, výtažek z listu černého rybízu, výtažek z přesličky rolní, kyselina hyaluronová, kyselina thioktová
ACNOZOIL® krém neobsahuje žádnou chemicky vyrobenou léčivou látku.

Zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

 

BEZ LEPKU – BEZ BARVIV – BEZ ALERGENŮ

Co je patentovaná složka OzoilE®?

OzoilE® je patentovaná složka, která aktivuje růstové mechanismy důležité pro hojení a obnovu tkáně. Skládá se z unikátní kombinace ozonu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná vitamin E acetátem.

100% přírodní alternativa syntetických léčivých přípravků a steroidů. K použití na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, ulevuje od bolesti a svědění. Účinný proti bakteriím, virům, kvasinkám a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků.

OzoilE® obsahuje: OZONIDY získané ozonizací extra panenského olivového oleje. Působí protizánětlivě, mikrobicidně, rychle snižují otok a zmírňují bolest. BIOPEROXIDY uvolněné z ozonidů při jejich kontaktu s kůží nebo sliznicí jsou zodpovědné za mikrobicidní a protizánětlivý účinek (snížení otoku, zarudnutí, svědění). Současně uvolněný KYSLÍK napomáhá rychlé obnově poškozené tkáně a její funkce. VITAMIN E ACETÁT zvyšuje protizánětlivý účinek ozonidů.

Více o patentu OzoilE® zde > 


ACNOZOIL® krém je také dostupný ve výhodné kombinaci s mycím a ošetřujícím roztokem IDROZOIL®zakoupíte zde >
Sada produktů s 10% slevou.

 

 

Zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Další produkty z řady Ozonidy >

Subscribe
Upozornit na
Inline Feedbacks
View all comments

Zde se nás můžete zeptat na produkt ACNOZOIL – KRÉM NA AKNÉ

Máte dotaz k produktu?


Host
Marie, Valtice
27. 1. 2022

Dobrý večer, mám nepříjemné problémy s tvářemi. Vždy velmi červená, mastná kůže a s mírným akné podle mého názoru kvůli respirátoru. Máte něco, co byste mi doporučili? Děkuji

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
27. 1. 2022

Dobrý den, pro Váš konkrétní případ doporučuji krém Acnozoil, který působí antimikrobiálně proti infekci, snižuje zánět, podráždění, zarudnutí a svědění. Krém aplikujte na celý obličej dvakrát denně.

Host
Hana Machková
25. 1. 2022

Je mi 54 let a trpím cystickým akné…. Mám také mnoho zvětšených pórů a jizev. Může mi váš produkt pomoci?

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
26. 1. 2022

Dobrý den, děkujeme, že za Váš dotaz. Acnozoil vám může pomoci. Acnozoil obsahuje účinnou složku Ozoile, která má protizánětlivý, antimikrobiální a regenerační účinek na pokožku. Krém Acnozoil naneste na celý obličej alespoň dvakrát denně v tenké vrstvě a nejvíce postižené oblasti pokryjte větším množstvím krému.

Host
Jana Svoborova
21. 1. 2022

Léčí tento krém problémy s rosaceou a svěděním v obličeji? Když nosím roušku několik hodin a potím se, tvář mi zčervená a svědí.

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
21. 1. 2022

Acnozoil byl testován na podráždění, zarudnutí a možnou furunkulózu generovanou nošením respirátoru kvůli dlouhodobému kontaktu s potem, který se špatně odpařuje. Obsahuje Ozoile, patentovanou složku s protizánětlivým, antipruritickým a regeneračním účinkem. Acnozoil obsahuje také složku z listnatce pichlavého, která působí na mikrocirkulaci a rychle eliminuje zarudnutí (rosaceu) a obnovuje dobrý stav pokožky.

Host
S. Tichá
16. 1. 2022

Dobrý den, můžu krém použít při kojení??

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
17. 1. 2022

Ano, Acnozoil krém můžete používat při kojení. Acnozoil působí lokálně, obsahuje Ozoile, patentovanou složku, která nevykazuje žádnou mutagenní aktivitu.

Host
Julie
11. 1. 2022

Dobré ráno, ptám se na svou dceru, které je 12 let, má pupínky na čele a černé tečky na nose. Je tento krém pro ni vhodný? Co mi můžete poradit díky za odpověď

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
11. 1. 2022

Dobrý den, krém Acnozoil je vhodný a bezpečný pro vaši 12letou dceru: Acnozoil neobsahuje kortikoidy ani lokální antibiotika, přesto je vysoce účinný. Může být pravidelně používán bez kontraindikací.
Krém Acnozoil je inovativní, cílený a exkluzivní produkt pro podporu léčby akné, protože obsahuje přírodní patentovanou složku Ozoile bohatou na kyselinu azelaovou. Kyselina azelaová má také antikomedogenní (proti ucpávání pórů černým tečkám) a depigmentační účinek. Ozoile inhibuje mikrobiální růst hlavních bakterií, které charakterizují akné. Jak ukazují testy in vitro a navíc přenosem kyslíku do tkání vytváří nepříznivé podmínky pro proliferaci Cuticubacterium Acnes (Propionibacterium Acnes). Další složky jsou kyselina thioktová, kyselina hyaluronová a oddenek Ruscus (listnatce pichlavého), které dělají Acnozoil výjimečným produktem.
Acnozoil krém rychle snižuje tvorbu mazu a tvorbu černých teček, působí proti infekci, zánětu, podráždění, zarudnutí a svědění, indukuje regeneraci tkáně a účinně působí jako prevence vzniku nevzhledných následků akné.

Doporučuji používat Acnozoil v kombinaci s čisticím roztokem Idrozoil, kterým důkladně očistíte obličej a nejvíce postižené oblasti před nanesením krému dvakrát denně, ráno a večer. https://www.ozonidy.cz/acnozoil-idrozoil/

Host
Jan Novotný, Praha
9. 1. 2022

Zdravím, protože právě procházím protinádorovou léčbou – imunoterapií, mám v obličeji akné se svěděním. Mohu použít tento krém? Byl by nějak účinný? Zejména bych rád věděl, zda není pro mne kontraindikován.

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
10. 1. 2022

Vážený zákazníku,
Acnozoil můžete bezpečně používat na obličeji a na dalších oblastech těla, kde by případně mohly nastat kožní reakce související s imunoterapií. Acnozoil neobsahuje kortikoidy. Obsahuje přírodní patentovanou složku Ozoile s protizánětlivým a regeneračním účinkem, jehož použití je specifické právě pro kategorie rizikových pacientů. Nemá žádné známe kontraindikace a může být používán pravidelně po dlouhou dobu.
Děkujeme za Váš dotaz a v případě potřeby jsme Vám k dispozici.

Host
Tom F.
6. 1. 2022

Jsem alergický na nikl, mohu použít vaše produkty? Děkuji

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
6. 1. 2022

Dobrý den, produkty z řady Ozonidy nikl neobsahují. Můžete je tedy bez obav používat.

Host
Karel Holý
5. 1. 2022

Dobrý den, který krém může být účinný pro hluboké jizvy po akné … pokud ano s jakými výsledky…. Děkuji

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
5. 1. 2022

Dobrý den, vhodným produktem pro Vás by mohl být Acnozoil, který díky účinné patentované složce Ozoile působí ve prospěch optimálního hojení, protože aktivuje faktory podílející se na opravě a regeneraci tkáně. Výsledky jsou dobré, zejména pokud se přípravek Acnozoil aplikuje pravidelně, dvakrát denně, ráno a večer. Acnozoil zvyšuje jas pokožky a pomáhá obnovit její dobrý stav.

Host
Pavlína Palečková
1. 1. 2022

Mé dceři je 14 let a trpí seborrhoickým akné. Několik let užívala doporučené léky a masti, ale bez efektu. Jediné, co nám poradili, bylo nechat udělat krevní testy, abychom zjistili, zda má dcera hormony v pořádku. Jak může pomoct Acnozoil?

Podpora
Lucie Musilová - Ozonidy.cz
3. 1. 2022

Dobrý den, Acnozoil® krém je inovativní, cílený a exkluzivní produkt pro podporu léčby akné, protože obsahuje účinnou patentovanou složku Ozoile® bohatou na kyselinu azelaovou. Kyselina azelaová má antikomedogenní (proti ucpávání pórů černým tečkám) a depigmentační účinek. Ozoile® snižuje mikrobiální růst bakterií, které charakterizují akné, a navíc přenos kyslíku do tkání vytváří nepříznivé podmínky pro proliferaci bakterie Cuticubacterium Acnes (Propionibacterium Acnes). Další složky jsou kyselina thioktová, kyselina hyaluronová a oddenek listnatce pichlavého, které dělají Acnozoil® výjimečným produktem. Acnozoil® krém rychle snižuje tvorbu mazu a tvorbu černých teček, působí proti infekci, zánětu, podráždění, zarudnutí a svědění, urychluje regeneraci tkáně. V případě potřeby je možné Acnozoil® kombinovat s jakoukoli hormonální léčbou.

 

Mohlo by se Vám líbit…

Objednejte do 12:00 a zásilku Vám doručíme již druhý pracovní den.
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč
Skladem