Sleva!

2x OTORIG – nosní a ušní kapky

518  466  s DPH

CO BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 2x OTORIG ušní a nosní kapky
  • SLEVU 10 %

Unikátní nosní a ušní kapky s aktivními „Ozonidy“. Rychle snižuje zánět nosní sliznice při virové, bakteriální či alergické rýmě.  Výrazně ulevuje od bolesti a zánětu ucha a zvukovodu. Uvolňuje ušní maz.

Vhodný pro děti, dospělé a starší osoby.

 Balení 10 ml

 

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

 

Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč

 

Zboží je skladem

Kategorie:

Popis

OTORIG je vysoce účinný zdravotnický přípravek pro úlevu od bolesti a podporu hojení zánětů sliznice dutiny nosní a zevního ucha a zvukovodu. OTORIG je účinná přírodní alternativa k různým lokálním antimikrobiálním a protizánětlivým lékům a přípravkům. OTORIG působí na fyzikálním a fyziologickém principu neobsahuje žádnou chemickou léčivou látku.

OTORIG obsahuje patentovanou složku OzoilE s aktivními Ozonidy, která je unikátní kombinací lokálního ozónu a vysoce kvalitního olivového oleje.

INDIKACE

NOS: Zánět a infekce dutiny nosní. Bakteriální, virová, alergická a atrofická rýma, vředy a nosní krusty, ragády

UCHO: akutní a chronický zánět zevního ucha, otomykóza, zánět blanky bubínku (bulózní hemoragická myringitida), ekzém, keratóza, ušní maz, zánět způsobený ušními naslouchátky Proti bolesti a zánětu zevního zvukovodu. Chrání ucho před nepříznivými faktory prostředí (prach, nečistoty). Rozpouští přebytečný ušní maz a uvolňuje zvukovod. Používá se pro speciální ušní hygienu a proti zánětu zevního ucha.

JAK POUŽÍVAT

Při použití do dutiny nosní: Dospělí a děti: 1 – 2 kapky do každé nosní dírky dvakrát denně. Abyste OTORIG aplikovali šetrně a dostali se do špatně přístupných částí nosu, použijte vatové tyčinky Při použití do ucha: Nasměrujte kapátko do zvukovodu. Současně nakloňte hlavu na druhou stranu. Dospělí: 3-4 kapky dvakrát denně. Děti: 1-2 kapky dvakrát denně. Doba trvání léčby závisí na rychlosti zlepšení či vymizení příznaků.

Složení:

  • OzoilE (patent. složka – stabilní Ozonidy s vitamínem E)
  • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Tea Tree Oil) – působí proti plísním. Zvyšuje protizánětlivý efekt bio-peroxidů
  • Mentol – má analgetický a ulevující účinek

OzoilE je 100% přírodní alternativa vůči lékům a steroidům na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, bolesti, svědění. Působí proti bakteriím, virům a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků. 

OzoilE je patentovaná složka, která aktivuje růstové mechanismy pro opravu a obnovu tkáně.

OzoilE je unikátní kombinace lokálního ozónu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná vitamínem E acetátem.

OzoilE obsahuje: OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleje působí protizánětlivě a rychle zmírňují bolest. BIO-PEROXIDY z lokálního ozonu dopravují kyslík na postižená místa a napomáhají tak rychlé obnově poškozené funkce. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizánětlivý účinek Ozonidů.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “2x OTORIG – nosní a ušní kapky”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *