ZÁNĚT SLIZNICE ÚST A HRDLA

Zánět sliznice úst a hrdla se nejčastěji projevuje otokem zhoršujícím polykání, zarudnutím, pálením či výskytem puchýřků. Jednotlivé příznaky jsou většinou doprovázeny bolestí. V dutině ústní se snadno hromadí množství mikroorganismů jako jsou viry, bakterie i plísně, které jsou původcem infekčního onemocnění. Nedostatečná hygiena spolu s dlouhodobým působením mikroorganismům může následně vyústit v chronický zánět. Kvůli zánětu pak může docházet ke zhoršení kvality spánku, soustředění či neustálému pociťování únavy.

Co na bolest v krku nebo bolest při polykání?
Pro rychlou úlevu od zánětu v ústech a hrdle doporučujeme používat
OTORIG ústní sprej, který pomáhá snižovat množství mikrobů a obnovuje optimální stav sliznice dutiny ústní. Zároveň snižuje otok, podráždění, svědění a pomáhá při potížích s polykáním.

MOŽNÉ PŘÍČINY, PŘÍZNAKY

Existuje mnoho příčin, nicméně převážná část zánětů v dutině ústní bývá spojena s nachlazením, které je obvykle virového původu. Na sliznici oslabené virovou infekcí se potom mohou snadněji pomnožit i bakterie. Ty jsou původcem angíny, bakteriální infekce způsobené streptokokem, který napadá především mandle. Infekce je doprovázena bolestí při polykání, teplotou, bolestí hlavy či nevolností. Dalšími příčinami způsobujícími podráždění až bolest v krku mohou být alergická reakce, suchý vzduch či namožení hlasivek. OTORIG ústní sprej pomáhá snižovat množství mikrobů na sliznici, působí proti infekci, chrapotu a kašli různého typu.

PREVENCE

Pokuste se zamezit zánětu sliznice úst a hrdla s pomocí několika doporučených tipů. Dodržujte pravidelnou a pečlivou ústní hygienu. Často si umývejte ruce a minimalizujte dotyk úst, aby nedocházelo k dalšímu šíření mikrobů. Posilněte svůj imunitní systém pomocí konzumace potravin bohatých na vitamíny, minerály a antioxidanty. Dodržujte pitný režim, avšak přednostně volte čistou vodu či neslazené bylinné čaje. Udržujte své tělo v kondici, ale nezapomínejte i na odpočinek. Dopřejte si pravidelný pobyt na čerstvém vzduchu a pokuste se minimalizovat vystavení stresovým situacím.

Pro prevenci můžete používat také OTORIG ústní sprej, který je vhodný i pro dlouhodobé používání. V dutině ústní a krku vytváří ochrannou bariéru, která okamžitě poskytuje úlevu.

OTORIG je zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

PRODUKTY PROTI ZÁNĚTU ÚST A HRDLA

otorig-ustni-novy

Zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

OTORIG – ÚSTNÍ SPREJ

Inovativní zdravotnický prostředek s aktivními ozonidy a s patentovanou složkou OzoilE®.

Účinně působí na sliznici úst a hrdla při zánětuotoku, podráždění, svědění a potížích s polykáním. Pomáhá snižovat množství mikrobů a obnovuje optimální stav sliznice dutiny ústní. Lze používat dlouhodobě i jako prevenci.

Účinná 100% přírodní alternativa k lokálním antimikrobiálním a protizánětlivým lékům a přípravkům. Bez věkového omezení.

Obsah balení 20 ml.

Objednejte do 11:30 a zásilku Vám doručíme již druhý pracovní den. | Skladem - ihned k dostání > 5 ks

Doprava ZDARMA při objednávce nad 1 000 Kč

Dárky k objednávce nad 500 Kč, 1 500 Kč, 2 000 Kč, 3 000 Kč -> více ZDE...

Zvolte počet kusů

Výhody nákupu zde na e-shopu –  ozonidy.cz

Doručení do 24 hodin od objednání

Při objednávce nad 1 000 Kč doprava zdarma

Poradíme Vám s výběrem přes chat zde na e-shopu

Znáte někoho, komu by mohl OTORIG pomoci?
Pošlete mu odkaz na tuto stránku kliknutím na ikonu níže.

Další produkty na bázi OZONU (OZONIDŮ)