Tipy na vánoční dárky 

Nevíte si rady s výběrem originálních dárků pro své nejbližší? Už nemusíte hledat. Nadělte jim krásné vánoční balení inovativních přípravků Ozonidy, které potěší i pomohou.

Potěšte své blízké a nadělte jim dárek pro zdraví

Dárková balení inovativních přípravků Ozonidy jsou skvělou volbou pod vánoční stromeček pro Vaše nejbližší. Díky aktivním ozonidů a patentované složce OZOILE® pomáhají přípravky Ozonidy ke snížení zánětu, infekce, bolesti, otoku, svědění či začervenání. Darujte 100% přírodní produkty, které jsou alternativou léků a steroidů pro použití na kůži – dárek, který Vaši blízcí jistě ocení.

Opruzeniny

Přípravky Ozonidy v krásném vánočním balení

Vyberte si z naší nabídky vánočních balení a překvapte tak své blízké originálním dárkem. Ke každému balení navíc získáte KUPON 100 Kč na další nákup.

DÁRKOVÁ SADA PROTI BOLESTI,
BRNĚNÍ A MRAVENČENÍ

DOLAREN emulgel proti bolesti100 ml
NEUROFISIODOL emulgel na neuropatie
a neuralgie 40 ml
NAHŘÍVACÍ SRDÍČKO 15 x 15 cm

Zakoupením dárkového balení získáte:
• SLEVU 10 %
• DÁRKOVÉ BALENÍ

DÁRKOVÁ SADA
DO KAŽDÉ LÉKÁRNIČKY

RIGENOMA sprej na rány 20 ml
IDROZOIL mycí a ošetřující roztok 150 ml
DOLAREN emulgel proti bolesti 100 ml
RIGENOMA hojivý krém 40 ml

Zakoupením dárkového balení získáte:
• SLEVU 10 %
• DÁRKOVÉ BALENÍ

DÁRKOVÁ SADA PROTI BOLESTI
KLOUBŮ, SVALŮ A ŠLACH

2x DOLAREN emulgel proti bolesti 100 ml
MASÁŽNÍ JEŽEK

Zakoupením dárkového balení získáte:
• SLEVU 10 %
• DÁRKOVÉ BALENÍ

Proč právě přípravky Ozonidy?

Přípravky Ozonidy jsou inovativními účinnými pomocníky na bázi aktivních ozonidů a patentované složky OZOILE®, které výrazně podporují hojení, působí proti bakteriím, virům, kvasinkám a plísním a celkově proti zánětu, bolesti a svědění. Pokud hledáte alternativu k lékům a steroidům, přípravky Ozonidy jsou přesně to pravé. Díky svému 100% přírodnímu složení jsou přípravky Ozonidy vhodné pro všechny věkové kategorie.

 

Přečtěte si nejnovější zkušenosti zákazníků s přípravky Ozonidy

S produktem Dolaren emulgen jsem maximálně spokojená po několika špatných zkušenostech s komerčně nabízenými produkty na bolest. Konečně něco zabírá, Používám ho na zmírnění bolestí spojenou s artrózou kolen. Teď momentálně jsem po velkém úrazu zlomenině krčku kyčle, Operace se povedla ale bolesti z nárazu přetrvávají. Nebýt Dolarenu, byly by bolesti o hodně větší. Dělám osvětu ve svém okolí a doporučuji vřele všem !!!!!!

Iva Aglerová, Praha - DOLAREN emulgel

Používáme neurofisiodol na neuralgie dolních končetin. Nic jiného nepomohlo, emulgel zabere za 10 minut a stačí namazat dvakrát denně. Výborný, doporučujeme.

Božena Čapková, České Budějovice - NEUROFISIODOL emulgel

Trpěla jsem bolestí noh kolem kotníků a léky proti bolesti účinkovala chvilku. Začala jsem používat Dolaren Erbagail. Po čtrnácti dnech pravidelného natírání dvakrát denně bolest ustoupila a jsem bez bolesti. Moc děkuji.

Eva Štenclová - DOLAREN emulgel

Zánět Achilovky levé nohy, měla jsem velké bolesti, nemohla jsem chodit, po14 dnech pravidelného mazání Dolarenu erbagil bolesti ustupují a mohu již chodit, výrobek vřele doporučuji, opravdu funguje, D Ě K U J I

Ludmila Vopelková, Tábor - DOLAREN emulgel

Neváhejte a nadělte svým blízkým dárková balení přípravků Ozonidy, která zakoupíte na našem e-shopu Ozonidy.cz nebo v prodejnách zdravotnických potřeb EMPOLAS.

 

Akce platí pouze do 10. 1. 2024.

Připojte se k nám na sociálních sítích a nezmeškejte tak už ani jednu novinku!

Ozonidy jsou zdravotnické prostředky. Čtěte příbalovou informaci.

Další články

Co pomáhá na hemoroidy a jak jim předejít?

Co pomáhá na hemoroidy a jak jim předejít?

Co pomáhá na hemoroidy a jak jim předejít? Sedavý životní styl, nevhodné stravovací návyky či nadměrný stres mohou často přinášet nepříjemné zdravotní komplikace, např. v podobě hemoroidů. Je to i Váš případ? V tomto článku si povíme, co jsou hemoroidy, jaké jsou...

Lupénka: příznaky a tipy, jak si s ní poradit

Lupénka: příznaky a tipy, jak si s ní poradit

Lupénka: příznaky a tipy, jak si s ní poraditObjevila se na Vaší kůži lupénka, která svědí, pálí nebo jen ošklivě vypadá? Ačkoliv se nejedná o nakažlivé onemocnění, měli byste začít s včasnou léčbou, aby se mohla Vaše kůže pěkně zahojit. Společně se podíváme, jak toho...