Tipy na vánoční dárky 

Nevíte si rady s výběrem originálních dárků pro své nejbližší? Už nemusíte hledat. Nadělte jim krásné vánoční balení inovativních přípravků Ozonidy, které potěší i pomohou.

Potěšte své blízké a nadělte jim dárek pro zdraví

Dárková balení inovativních přípravků Ozonidy jsou skvělou volbou pod vánoční stromeček pro Vaše nejbližší. Díky aktivním ozonidů a patentované složce OZOILE® pomáhají přípravky Ozonidy ke snížení zánětu, infekce, bolesti, otoku, svědění či začervenání. Darujte 100% přírodní produkty, které jsou alternativou léků a steroidů pro použití na kůži – dárek, který Vaši blízcí jistě ocení.

Opruzeniny

Přípravky Ozonidy v krásném vánočním balení

Vyberte si z naší nabídky vánočních balení a překvapte tak své blízké originálním dárkem. Ke každému balení navíc získáte KUPON 100 Kč na další nákup.

DÁRKOVÁ SADA PROTI BOLESTI,
BRNĚNÍ A MRAVENČENÍ

DOLAREN emulgel proti bolesti100 ml
NEUROFISIODOL emulgel na neuropatie
a neuralgie 40 ml
NAHŘÍVACÍ SRDÍČKO 15 x 15 cm

Zakoupením dárkového balení získáte:
• SLEVU 10 %
• DÁRKOVÉ BALENÍ

DÁRKOVÁ SADA
DO KAŽDÉ LÉKÁRNIČKY

RIGENOMA sprej na rány 20 ml
IDROZOIL mycí a ošetřující roztok 150 ml
DOLAREN emulgel proti bolesti 100 ml
RIGENOMA hojivý krém 40 ml

Zakoupením dárkového balení získáte:
• SLEVU 10 %
• DÁRKOVÉ BALENÍ

DÁRKOVÁ SADA PROTI BOLESTI
KLOUBŮ, SVALŮ A ŠLACH

2x DOLAREN emulgel proti bolesti 100 ml
MASÁŽNÍ JEŽEK

Zakoupením dárkového balení získáte:
• SLEVU 10 %
• DÁRKOVÉ BALENÍ

Proč právě přípravky Ozonidy?

Přípravky Ozonidy jsou inovativními účinnými pomocníky na bázi aktivních ozonidů a patentované složky OZOILE®, které výrazně podporují hojení, působí proti bakteriím, virům, kvasinkám a plísním a celkově proti zánětu, bolesti a svědění. Pokud hledáte alternativu k lékům a steroidům, přípravky Ozonidy jsou přesně to pravé. Díky svému 100% přírodnímu složení jsou přípravky Ozonidy vhodné pro všechny věkové kategorie.

 

Přečtěte si nejnovější zkušenosti zákazníků s přípravky Ozonidy

S produktem Dolaren emulgen jsem maximálně spokojená po několika špatných zkušenostech s komerčně nabízenými produkty na bolest. Konečně něco zabírá, Používám ho na zmírnění bolestí spojenou s artrózou kolen. Teď momentálně jsem po velkém úrazu zlomenině krčku kyčle, Operace se povedla ale bolesti z nárazu přetrvávají. Nebýt Dolarenu, byly by bolesti o hodně větší. Dělám osvětu ve svém okolí a doporučuji vřele všem !!!!!!

Iva Aglerová, Praha - DOLAREN emulgel

Používáme neurofisiodol na neuralgie dolních končetin. Nic jiného nepomohlo, emulgel zabere za 10 minut a stačí namazat dvakrát denně. Výborný, doporučujeme.

Božena Čapková, České Budějovice - NEUROFISIODOL emulgel

Trpěla jsem bolestí noh kolem kotníků a léky proti bolesti účinkovala chvilku. Začala jsem používat Dolaren Erbagail. Po čtrnácti dnech pravidelného natírání dvakrát denně bolest ustoupila a jsem bez bolesti. Moc děkuji.

Eva Štenclová - DOLAREN emulgel

Zánět Achilovky levé nohy, měla jsem velké bolesti, nemohla jsem chodit, po14 dnech pravidelného mazání Dolarenu erbagil bolesti ustupují a mohu již chodit, výrobek vřele doporučuji, opravdu funguje, D Ě K U J I

Ludmila Vopelková, Tábor - DOLAREN emulgel

Neváhejte a nadělte svým blízkým dárková balení přípravků Ozonidy, která zakoupíte na našem e-shopu Ozonidy.cz nebo v prodejnách zdravotnických potřeb EMPOLAS.

 

Akce platí pouze do 10. 1. 2024.

Připojte se k nám na sociálních sítích a nezmeškejte tak už ani jednu novinku!

Ozonidy jsou zdravotnické prostředky. Čtěte příbalovou informaci.

Další články

Co nezapomenout sbalit do cestovní lékárničky?

Co nezapomenout sbalit do cestovní lékárničky?

Podívejte se, co nezapomenout sbalit do cestovní lékárničky Při chystání věcí na dovolenou je důležité zabalit si nejen oblečení a osobní věci, ale také cestovní lékárničku. Ta by měla obsahovat produkty, které vám mohou pomoci zvládnout nečekané zdravotní obtíže....

Velikonoční akce 2024

Velikonoční akce 2024

Velikonoční akce 2024 Získejte velikonoční dárek 🐰 Stačí nakoupit nad 1500 Kč a dárek je Váš! Jako dárek obdržíte IDROZOIL® mycí a ošetřující roztok v hodnotě 299 Kč Přípravek IDROZOIL® je 100% přírodní produkt na bázi aktivních ozonidů a patentované složky OZOILE®...